David Herbinger > Doporučení

Doporučení

Zobrazuji všech 10 doporučení pro Davida Herbingera:

David Herbinger je především férový a schopný profesionál. Znám jej už dlouho a mohu ho vřele doporučit. Jedná absolutně férově, je 100% spolehlivý, dodržuje co slíbil, vzdělává se a velmi dobře se v oboru orientuje. Navíc je otevřený všemu novému a pomůže vám najít optimální variantu. Nedávno prodával moji nemovitost a výborně nastavil cenu, navíc mi pomohl vyřešit problémy, které prodej komplikovaly.

Ing. Petr Dufek

www.dufo.cz


S Ing. Davidem Herbingerem jsem spolupracoval při nákupu několika nemovitostí, jakožto odhadce a realitní poradce má velmi dobrý přehled v tomto oboru. S průběhem celé spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji jeho dodržování domluv, dochvilnost při pracovních schůzkách a přátelský přístup.

prof. Ing. Radek Čada, CSc., Ostrava


Davida Herbingera znám od dětství a za jeho spolehlivost, profesionalitu a morální integritu bych dal ruku do ohně. Vše, čemu věnuje svůj čas, dělá s maximálním nasazením a na výsledku je to znát. V posledních letech jsme úspěšně spolupracovali v rámci několika menších projektů. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že David je posilou každého týmu. Získejte jej pro svou věc a odvede za vás takový kus práce, že se nebudete stačit divit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

www.robertvlach.cz


Děkuji panu Ing. Herbingerovi za cenné podněty při konzultaci ohledně realitního trhu a oceňování nemovitostí. Jeho přístup je otevřený, věcný a vstřícný. Určitě ho můžu doporučit dalším klientům.

MUDr. Martin Švébiš, Ostravice


It has been pleasure contracting Mr. Herbinger for the real estate value assessment. He was flexible, highly professional, and the report he provided is of high quality and was done on time as promised. I would definitely recommend his services to others.

Ladislav Lettovský, Denver, USA


Na pana Herbingera jsem se obrátil při prodeji mé nemovitosti. Jednoznačně ho doporučuji a oceňuji jeho zkušenosti, profesionalitu i osobní přístup.

Ing. Tomáš Jarotek, Brno


Pan Herbinger patří mezi realitními poradci k těch velmi spolehlivým, seriózním a pečlivým. Spolupráce s ním byla absolutně bezproblémová. Mnohdy navrhl unikátní řešení na základě svých hlubokých dlouholetých znalostí problematiky obchodu s nemovitostmi. Na základě úspěšně prodané první nemovitosti pokračujeme ve spolupráci v prodeji pozemků a víme, že výsledek bude stejný – spokojenost na obou stranách.

Ing. Dagmar Papřoková, Frýdlant nad Ostravicí


Spolupráci si nemůžu vynachválit. Jednání na úrovni, maximální ochota a důslenost jsou přednosti, pro které mohu Davida Herbingera jen doporučit.

Ing. Pavel Bonk, Ostrava


Potřeboval jsem rady a zkušenosti při koupi rodinného domu. Jelikož jsem v těchto věcech laik, obrátil jsem se proto na Davida Herbingera. Velmi kladně hodnotím osobní i profesionální přístup, velký přehled k dané věci, dobrou komunikaci a vstřícnost. Za kompletní servis velmi dobrá cena. Všem vřele doporučuji.

Jan Vančura, Ostrava

www.jan-vancura.cz


S odhadcem Ing. Davidem Herbingerem firmy Beruška realitní kancelář s.r.o. a ELVAC REALITY s.r.o. spolupracují již mnoho let. Jedná se o odhady všech typů nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerční i rekreační nemovitosti. Jakožto jednatel obou společností mohu vyzdvihnout jeho spolehlivost, odbornost a flexibilitu. Se spoluprací jsme velmi spokojeni a můžeme ho doporučit všem klientům.

Bc. Tomáš Demběc

jednatel

www.rkberuska.cz


Odběr novinek

Přihlášením k odběru novinek získáte přístup k novým informacím
v oboru nemovitostí, které publikuji.

Ochrana soukromí: Váš email nebude nikomu poskytnut.

2011 - 2017 © Ing. David Herbinger, všechna práva vyhrazena webdesign: Ladzo.cz