David Herbinger > Prodeje nemovitostí

Prodeje nemovitostí

Nabízím kompletní služby spojené s prodejem nemovitostí. Hlavně však prodám vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Nemovitostem se profesně věnuji více než 10 let jako odhadce i prodejce nemovitostí. Prodal jsem už více než 100 různých nemovitostí – byty, rodinné domy, pozemky, rekreační i komerční nemovitosti. Neustále se vzdělávám a hledám cesty, jak se jako profesionál zlepšovat. Prodej nemovitostí realizuji i formou aukce.

V posledních letech prodávám čím dál tím více nemovitostí klientům, kteří jsou ochotní počkat na prodej nemovitosti i několik měsíců a jejich požadavkem je dosažení nadstandardní prodejní ceny.

Mezi mé hlavní profesní priority patří profesionální a zároveň přátelský přístup, nadstandardní znalosti v realitním oboru a snaha o dosažení nejvyšší možné tržní ceny za nemovitost.

Postup při prodeji:

1. Osobní schůzka a posouzení nemovitosti
2. Nastavení tržní ceny
3. Dohoda o zastupování klienta při prohlídkách nemovitosti
4. Rezervace nemovitosti + vyřízení všech smluvních záležitostí včetně financování
5. Podpis kupní smlouvy a advokátní úschova peněz
6. Předání nemovitosti

Provizi platí kupující

Hrubá provize činí 2,5-6 % z dosažené prodejní ceny a je hrazena kupující stranou. Její výše se odvíjí mimo jiné od hodnoty nemovitosti. Tato provize zahrnuje veškerý právní servis, advokátní úschovu peněz, přípravu nemovitosti k prodeji, inzerci nemovitosti, komunikaci se zájemci včetně prohlídek, rezervaci nemovitosti, průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) i případné zajištění financování.

Za doporučení 10 % z provize

Nejčastěji prodávám nemovitosti lidem, kteří na mě dostali osobní doporučení. Když mě takto doporučíte a já danou nemovitost skutečně prodám, poskytnu vám také odměnu ve výši 10 % z mé provize.

Tady se můžete podívat na doporučení od předchozích klientů: http://bit.ly/Doporučení_


Odběr novinek

Přihlášením k odběru novinek získáte přístup k novým informacím
v oboru nemovitostí, které publikuji.

Ochrana soukromí: Váš email nebude nikomu poskytnut.

2011 - 2024 © Ing. David Herbinger, všechna práva vyhrazena webdesign: Ladzo.cz