David Herbinger > Doporučení

Doporučení

Zobrazuji všech 13 doporučení pro Davida Herbingera:

David Herbinger má nejen obrovské zkušenosti z realitního trhu, ale oproti jiným realitním makléřům má výraznou konkurenční výhodu – osobně dělá i odhady cen nemovitostí. To mu dává nadstandardní rozhled a zároveň to zvyšuje jeho důvěryhodnost pro prodávajícího i kupujícího. Díky tomu vás o to lépe provede celou transakcí prodeje nemovitosti.

Ing. Mira Vlach

https://www.skolenipm.cz


David Herbinger je především férový a schopný profesionál. Znám jej už dlouho a mohu ho vřele doporučit. Jedná absolutně férově, je 100% spolehlivý, dodržuje co slíbil, vzdělává se a velmi dobře se v oboru orientuje. Navíc je otevřený všemu novému a pomůže vám najít optimální variantu. Nedávno prodával moji nemovitost a výborně nastavil cenu, navíc mi pomohl vyřešit problémy, které prodej komplikovaly.

Ing. Petr Dufek

www.dufo.cz


S Ing. Davidem Herbingerem jsem spolupracoval při nákupu několika nemovitostí, jakožto odhadce a realitní poradce má velmi dobrý přehled v tomto oboru. S průběhem celé spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji jeho dodržování domluv, dochvilnost při pracovních schůzkách a přátelský přístup.

prof. Ing. Radek Čada, CSc., Ostrava


Davida Herbingera znám od dětství a za jeho spolehlivost, profesionalitu a morální integritu bych dal ruku do ohně. Vše, čemu věnuje svůj čas, dělá s maximálním nasazením a na výsledku je to znát. V posledních letech jsme úspěšně spolupracovali v rámci několika menších projektů. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že David je posilou každého týmu. Získejte jej pro svou věc a odvede za vás takový kus práce, že se nebudete stačit divit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

www.robertvlach.cz


Chtěl jsem prodat rodinný dům a tak jsem se obrátil na pana Herbingera. Můžu jednoznačně říci, že jsem absolutně spokojen, protože p. Herbinger má v tomto oboru opravdu veliký přehled, jedná slušně, profesionálně a navíc našel kupujícího, který za dům zaplatil o 500 000 Kč více, než jsem původně požadoval.

Boris Mihal, Ostrava-Výškovice


Pan Herbinger realizoval prodej několika mých nemovitostí. Nejdříve detailně analyzoval jejich tržní potenciál, stanovil tržní hodnotu a po mém souhlasu zajistil prodej formou aukce. Díky jeho zkušenostem jsem při aukci získal oproti běžnému prodeji statisíce korun navíc a jsem na 100 % spokojen.

Josef Paláček, Ostrava


Děkuji panu Ing. Herbingerovi za cenné podněty při konzultaci ohledně realitního trhu a oceňování nemovitostí. Jeho přístup je otevřený, věcný a vstřícný. Určitě ho můžu doporučit dalším klientům.

MUDr. Martin Švébiš, Ostravice


Bylo mi potěšením kontaktovat pana Herbingera ohledně posouzení hodnoty nemovitosti. Byl flexibilní a vysoce profesionální. Posudek vyhotovil v nejvyšší možné kvalitě a včas jak slíbil. Určitě doporučuji jeho služby ostatním.

Ladislav Lettovský, Denver, USA


Na pana Herbingera jsem se obrátil při prodeji mé nemovitosti. Jednoznačně ho doporučuji a oceňuji jeho zkušenosti, profesionalitu i osobní přístup.

Ing. Tomáš Jarotek, Brno


Pan Herbinger patří mezi realitními poradci k těch velmi spolehlivým, seriózním a pečlivým. Spolupráce s ním byla absolutně bezproblémová. Mnohdy navrhl unikátní řešení na základě svých hlubokých dlouholetých znalostí problematiky obchodu s nemovitostmi. Na základě úspěšně prodané první nemovitosti pokračujeme ve spolupráci v prodeji pozemků a víme, že výsledek bude stejný – spokojenost na obou stranách.

Ing. Dagmar Papřoková, Frýdlant nad Ostravicí


Spolupráci si nemůžu vynachválit. Jednání na úrovni, maximální ochota a důslenost jsou přednosti, pro které mohu Davida Herbingera jen doporučit.

Ing. Pavel Bonk, Ostrava


Potřeboval jsem rady a zkušenosti při koupi rodinného domu. Jelikož jsem v těchto věcech laik, obrátil jsem se proto na Davida Herbingera. Velmi kladně hodnotím osobní i profesionální přístup, velký přehled k dané věci, dobrou komunikaci a vstřícnost. Za kompletní servis velmi dobrá cena. Všem vřele doporučuji.

Jan Vančura, Ostrava

www.jan-vancura.cz


S odhadcem Ing. Davidem Herbingerem firmy Beruška realitní kancelář s.r.o. a ELVAC REALITY s.r.o. spolupracují již mnoho let. Jedná se o odhady všech typů nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerční i rekreační nemovitosti. Jakožto jednatel obou společností mohu vyzdvihnout jeho spolehlivost, odbornost a flexibilitu. Se spoluprací jsme velmi spokojeni a můžeme ho doporučit všem klientům.

Bc. Tomáš Demběc

jednatel

www.rkberuska.cz


Odběr novinek

Přihlášením k odběru novinek získáte přístup k novým informacím
v oboru nemovitostí, které publikuji.

Ochrana soukromí: Váš email nebude nikomu poskytnut.

2011 - 2024 © Ing. David Herbinger, všechna práva vyhrazena webdesign: Ladzo.cz